En yakın hurdacı

Hurdacı hizmeti kapsamında ev, iş yeri, inşaat alanı gibi bölgelerde bulunan geri dönüştürülme şansı olan eşyaları alırız. Doğru fiyatlandırmalarla alım-satım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz gibi çöp konteynırlarına atılan hurdaları da topluyoruz. Böylece doğamızın hurdalardan dolayı zarar görmesine engel oluyor ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Çöpe atılan hurdalar, çevreye çok büyük bir zarar verir. Hurdacı hizmeti, hurdaların toprağa veya havaya karışmadan geri dönüştürülmesine fırsat tanır. Sizden belirli bir ücret karşılığı aldığı hurdaların geri dönüşümünü sağlar. Hurdalarınızı alırken aşağıdaki hususları göz önüne alarak doğru fiyatlandırma yaparız:

 • Öncelikle hurdalarınızın hangi türde olduğuna bakarız.
 • Kilosu için hassas kantarlarımızla ölçüm yaparız.
 • Hurdaların durumuna bakarız.
 • Güncel fiyatların durumuna göre fiyatı değerlendiririz.

Yukarıdaki aşamalardan sonra hurdacı yetkililerimize hurdaları götürürüz. Gerekli işlemlerin ardından geri dönüşüm çalışması başlar. Yeniden kullanıma hazır olan eşyalar farklı sektörlere iletilir. Bu eşyalar, satıldığında ülkemiz de kazanır. Hurda alım-satım işlemleri için İstanbul firmamızla iletişime geçip ülkemize ve doğamıza katkı sağlayabilir, ek kazanç elde edebilirsiniz.

En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı telefonları için İstanbul Hurdacı’yı ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada “İletişim” sekmesini görebilirsiniz. Burada telefon numaramız bulunmaktadır. Aradıktan sonra hurdalarınızla ilgili bilgi verebilirsiniz. Dilerseniz, WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hurdalarınızın fotoğrafını gönderdiğinizde firmamız, size ön fiyat bilgisi verecektir.

Bizimle çalıştığınız zaman geri dönüştürülme ihtimali olan tüm hurdalarınızı verebilirsiniz. Bunlardan bazılarını aşağıdaki şekilde görebilirsiniz:

 • Alüminyum
 • Bakır
 • Demir
 • Naylon
 • Kağıt
 • Akü
 • Nikel
 • Krom
 • Plastik

Yukarıdakiler dışında hurdacı şubemiz, evinizde bulunan teknolojik icatları alır. Örneğin; laptop, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi eşyalarınızda birçok hurda türü bulunmaktadır. Bunları belirli bir fiyat karşılığında alıyoruz. Hurda türlerinin ortaya çıkması için uzman personelimiz, ayrıştırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hurdaların sınıflandırılması için depolama alanına gidiyor ve çıkan hurdayı türüne göre biriktiriyoruz. Vakti geldiği zaman geri dönüşüm firmasının istediği hurdaları, geri dönüşüm firmasına götürüyoruz.

İstanbul Hurdacı

Firmamız, İstanbul Hurdacı olarak sadece sizden hurda almanın yanı sıra çöplerdeki malzemeleri de topluyoruz. Hizmet personellerimiz, bu aşamada profesyonel bir çalışma izler. Her gün çöp konteynırlarına atılan geri dönüştürülebilir hurdaları toplar. Firmamıza geri dönüştürmek üzere ulaştırılan hurdalar yeniden kullanıma hazır hale gelir. Çalışmamız sayesinde dünyanın daha güzel bir hale gelmesine katkı sağlarız.

Hurdalarınızı çöpe atmak yerine bize teslim ederek birçok açıdan dünyaya ve ülkemize faydalı olabilirsiniz:

 • Atılan hurdalar, milyonlarca yıl kaybolmaz. Havaya ve toprağa zarar verir. Bizimle çalıştığınızda gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için adım atabilirsiniz.
 • Geri dönüştürülen hurdaların satılmasıyla ülkemize para girer. Ekonomimizin gelişmesi için katkı sağlayabilirsiniz.
 • Enerji kaynaklarının tükenmesinin önüne geçebilirsiniz.
 • Hurdalarınızı satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Yukarıda saydıklarımız, ülkemiz ve dünya adına olumlu bir etki yaratacaktır. İstanbul şubemizle doğru ve güvenli adrestesiniz. Zarar etmeden hurda malzemelerinizi satabilir, anında paranızı alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Fiyatları Nasıldır?

Her gün hurda fiyatları değiştiğinden dolayı net bilgi vermek mümkün değildir. En yakın hurdacı şubemizle iletişim kurarak hurdalarınız için fiyat bilgisi alabilirsiniz. WhatsApp hattımıza fotoğraf attığınızda en yakın fiyatı size söyleriz.

Hurdacı Telefon Numarası Nedir?

0534 844 46 77 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurdacı Hangi Hurdaları Alır?

Elinizde bulunan geri dönüştürülmesi mümkün olan her hurdayı alırız. Krom, plastik, kağıt, demir, bakır gibi bütün materyalleri bize satabilirsiniz. Hurdalarınızı almak için verdiğiniz adrese geliriz. İnceleme sonrası belirlenen fiyatı ödeyerek hurdalarınızı firmamıza götürürüz.