Hurda Alımı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı olarak, Esenyurt ve çevresindeki mahallelerde değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve çevre dostu hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta, her türlü hurda malzemenizin geri dönüşümünü sağlayarak ekonomiye katkı ve çevre koruma amacı güdüyoruz. Bakır, demir, alüminyum gibi metaller başta olmak üzere, çeşitli malzemelerinizi değerlendirmek ve güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bakirfiyatlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Esenyurt Hurdacının Hizmet Verdiği Mahalleler

Esenyurt içindeki mahalleler, bizim için ayrım yapmaksızın her biri önemlidir ve sunduğumuz hizmetlerle tüm mahallelere ulaşmayı amaçlıyoruz. Aşağıdaki tabloda, Esenyurt hurdacı olarak hizmet verdiğimiz mahalleleri bulabilirsiniz:

Mahalle Adı

Mahalle Adı

Mahalle Adı

Akçaburgaz Mahallesi

Ardıçlı Mahallesi

Aşık Veysel Mahallesi

Balıkyolu Mahallesi

Barış Mahallesi

Battalgazi Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Çakmaklı Mahallesi

Esenkent Mahallesi

Fatih Mahallesi

Fevzi Çakmak Mahallesi

Güzelyurt Mahallesi

Hürriyet Mahallesi

İncirtepe Mahallesi

İstiklal Mahallesi

Koza Mahallesi

Mehterçeşme Mahallesi

Merkez Mahallesi

Namık Kemal Mahallesi

Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi

Orhangazi Mahallesi

Örnek Mahallesi

Pınar Mahallesi

Saadetdere Mahallesi

Sanayi Mahallesi

Selahaddin Eyyubi Mahallesi

Sultaniye Mahallesi

Süleymaniye Mahallesi

Talatpaşa Mahallesi

Turgut Özal Mahallesi

Yenikent Mahallesi

Yeşilkent Mahallesi

Esenyurt’ta bulunan mahallelerden herhangi birinde ikamet ediyor ve hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız, hurdacı hizmetlerimizle yanınızdayız. Esenyurt hurdacı olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

Geri dönüşüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel hurda fiyatları için web sitemizi ziyaret ederek, her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti, Esenyurt hurdacı olarak bizim için her zaman önceliklidir. Sürdürülebilir bir çevre için atıklarınızı güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.